Gatta

Gatta Majtki bikini Sara

19,90 zł

Rozmiary w sklepach

  • 3XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XXL
Jaki rozmiar wybrać?

Skład

67% poliamid, 23% elastan, 10% poliester

Oferta sklepu

  1. gatta.pl XL 3XL XXL
    19,90 zł
    Przejdź do sklepu

Ceny pochodzą ze sklepów i mogą się zmienić. Zakup odbywa się na stronie sklepu.

Opis

Opis Koronkowe majtki bikini Sara Koronkowe majtki bikini Sara – model dla miłośniczek minimalizmu W najnowszej kolekcji bielizny damskiej Gatta Intimate nie mogło zabraknąć majtek, które kilka sezonów temu były prawdziwym bestsellerem. Mowa o koronkowych majtkach bikini Sara. Nasze klientki pokochały je za prosty, ale jednocześnie bardzo kobiecy projekt. Model został wykonany w większości z gładkiego materiału, a jedynie w okolicach bioder wzbogacono go o koronkowe wstawki. Nasze majtki damskie znajdziesz na Gatta Online w kolorze jasnego beżu, w rozmiarach od S do 3XL. Dzięki tak rozbudowanej rozmiarówce znajdziesz idealnie dopasowany model, niezależnie od tego, jaki kształt ma Twoja sylwetka.  Bielizna niczym druga skóra! Koronkowe majtki bikini Sara pokochasz nie tylko za minimalistyczny design, ale także za wykonanie. W ich składzie znajdziesz wyłącznie włókna elastyczne, takie jak poliamid, elastan i poliester. Dzięki nim majtki będą miękkie, elastyczne oraz w 100% dopasowane do ciała i jego ruchów. Dodatkowo ten model posiada laserowo cięty tył, dzięki czemu nie będzie odznaczać się na pośladkach pod dopasowanymi ubraniami. Nasze majtki damskie możesz połączyć z biustonoszem Sara do kompletu, by stworzyć zestaw idealny do noszenia na co dzień. Sprawdź sama!Kod produktu: ba4455h6 Właściwości klasyczny krój bikini,  koronkowe wstawki,  laserowo cięty tył,  skład: bikini: 67%poliamid, 23%elastan, 10%poliester, Pielęgnacja produktu Pamiętaj o właściwej pielęgnacji produktu:Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konserwacji produktów Gatta - napisz do nas: gatta@gatta.pl Zwroty 100 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Dowiedz się więcej na temat zwrotów.

Dobierz górę Gatta

Wszystkie góry tej marki

Górę i dół kupujesz osobno, więc każdą część możesz wziąć w innym rozmiarze. Komplet od 89,80 zł.

Ostatnio oglądane

Porównaj stroje